Сучасній метрології бути!

12/02/2021
Сучасній метрології бути!

Дводенна програма обміну досвідом між колегами тому підтвердження. Колеги мали можливість ознайомитись з сучасним обладнанням нашого центру і випробувати його на ділі. Далі більше!

РГК Метрологічний центр організував програму обміну досвідом для фахівців зі Львівської та Івано-Франківської областей

Дводенна програма обміну досвідом організована АТ ''Харківгаз'' та РГК Метрологічний центр для колег-метрологів з західних областей України. З роботою першого в Україні, сучасного метрологічного центру, новим програмним комплексом та його функціоналом ознайомились спеціалісти метрологічних служб АТ ''Івано-Франківськгаз'', АТ ''Львівгаз'' та АТ «Тисменицягаз».

Впродовж двох днів спеціалісти пройшли весь цикл повірки побутових газових лічильників споживачів: від їх демонтажу, стікерування QR-кодом, прийому на повірку в РГК Метрологічний центр, до видачі зі складу центру повірених приладів обліку.

Відстежувати на якому етапі повірки знаходиться кожен лічильник газу допомагає новітній програмний продукт RGC-Metering. Система оцифровує процес повірки вузлів обліку газу, включаючи демонтаж, монтаж, заміну лічильників, контролює обіг пломб і обмінного фонду лічильників, автоматично фіксує заявки клієнта, що надходять до контакт-центру, дозволяє робити необхідну аналітику в режимі онлайн.

Високоточні установки Inotech, в РГК Метрологічний центр, за один цикл повіряють 72 побутових лічильників газу. Повірка промислових приладів обліку, будь-якого діаметру та виробника, здійснюється на протязі одного дня.

Ми використовуємо файли cookies для полегшення роботи з нашим сайтом, а також для збирання анонімної статистики. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies. Детальніше у Політиці конфіденційності