Мастер-клас з повірки промислових ультразвукових лічильників газу у РГК Метрологічний центр Харків

16/02/2021
Мастер-клас з повірки промислових ультразвукових лічильників газу у РГК Метрологічний центр Харків

На базі РГК Метрологічний центр Харків ДАТА проведено семінар-навчання з повірки промислових ультразвукових лічильників газу німецької компанії SICK. Інженери-метрологи отримали навички повірки на промисловому стенді Центру з повірки ультразвукового лічильника газу Flowsic500 DN50 від німецької компанії SICK – світового лідера з виробництва таких приладів.

Ультразвукові лічильники газу SICK застосовують для обліку споживання газу на виробництвах будь-яких напрямків. Для кожного з таких підприємств важливо забезпечення точної роботи складного прилад обліку. Для цього необхідне його фахове обслуговування та повірка.

РГК Метрологічний центр Харків надаємо клієнтам повний цикл сервісного обслуговування приладів обліку газу. В Центрі є обладнання та кваліфіковані фахівці для повірки будь-якого промислового газового лічильника - як вітчизняного, так і європейського виробництва.

Потужності центру розраховані на повірку близько 4 тис. промислових приладів обліку, 2 тис. датчиків і коректорів. На повірку сюди доставляють газовимірювальне обладнання споживачі Сумської та Харківської областей, в перспективі – з Полтавської, Донецької та Луганської областей.

Ми використовуємо файли cookies для полегшення роботи з нашим сайтом, а також для збирання анонімної статистики. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies. Детальніше у Політиці конфіденційності