Повірено 60 тисяч побутових лічильників газу за 9 місяців: РГК Метрологічний центр Харків встановив черговий рекорд

10/07/2021
Повірено 60 тисяч побутових лічильників газу за 9 місяців: РГК Метрологічний центр Харків встановив черговий рекорд

Метрологічний центр Регіональної газової компанії у Харкові - єдине у Східній Європі метрологічне підприємство, що працює як Smart Factory. Автоматизовані метрологічні комплекси провідних світових виробників забезпечують виконання повного технологічного циклу повірки лічильника без втручання людини. З початку 2021 року і до 1 вересня РГК Метрологічний центр виконав повірку 60 тис. побутових лічильників та 500 промислових приладів обліку газу.

РГК Метрологічний центр у Харкові був побудований з нуля за принципами Industry 4.0: автоматизоване обладнання, сенсорний контроль та інформаційні системи дозволяють застосовувати автоматизоване управління підприємством. Ключові процеси контролюються дистанційно, що дозволило виключити помилки, пов’язані з людським фактором та оптимізувати роботу персоналу.

Інноваційні технології РГК Метрологічного центру дозволяють значно скоротити час повірки лічильників у десятки разів: за 3 хвилини тут повіряють 60 побутових лічильників, тоді як раніше на повірку такої партії лічильників витрачалось майже 2,5 години.

Потужності Центру забезпечують також сервіс понад 2 тис. електронних засобів вимірювання газу і таку ж кількість промислових лічильників, зокрема і тих, які використовуються на магістральних мережах Оператора ГТС та газовидобувних підприємствах.

Унікальне обладнання центру забезпечує автоматизовану повірку smart лічильників за європейськими стандартами. Усі повірочні лінії одночасно оснащені інфрачервоними, оптичними, низькочастотними перетворювачами та імпульсними дисками.

Підприємство обладнане калібровочними та повірочними системами німецьких компаній Innotech Meter Calibration Systems GmbH та Hess, а також приладовими стендами Ametek (США) та Beamex (Фінляндія).

Регіональна газова компанія планує побудувати 5 Метрологічних центрів в Україні: до кінця року у Івано-Франківській області, згодом у Київській області, Дніпрі та Вінниці. Це дозволить щорічно повіряти до 1 млн побутових лічильників та понад 20 тис. промислових лічильників, що повністю задовільнить потреби українських споживачів газу в якісних та сучасних метрологічних послугах.

Ми використовуємо файли cookies для полегшення роботи з нашим сайтом, а також для збирання анонімної статистики. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies. Детальніше у Політиці конфіденційності